Apple передасть 10 млн медичних масок для США та ще мільйони для Європи

Компанія Apple пожертвує 10 млн медичних масок для США та мільйони масок для країн Європи, які найбільше постраждали від коронавірусу. Про це у Twitter заявив генеральний директор компанії Тім Кук.

Об этом сообщает Руспрес

«Наша команда зараз працює над тим, щоб придбати маски у наших постачальників у співпраці з владою по всьому світу», — наголосив Кук.

Proud to share we’ve been able to source 10M masks for the US and millions more for the hardest hit regions in Europe. Our ops teams are helping to find and purchase masks from our supply chain in coordination with governments around the world. pic.twitter.com/uTsA6eA5ks

— Tim Cook (@tim_cook) March 25, 2020
  • Засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск закупив у Китаї 1 255 апаратів штучної вентиляції легень і передасть їх Каліфорнії.
  • Італійський бренд Prada на своїх виробництвах в Монтоне розпочинає пошиття медичного спецодягу та масок для лікарів італійського регіону Тоскана. Також виробництво медичних масок запускають у французьких майстернях Balenciaga та Yves Saint Laurent.
  • Концерн LVMH на трьох заводах, які випускають парфумерію для брендів Christian Dior, Givenchy та Guerlain, розпочав виробництво дезінфікувальних засобів для рук.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/41084-apple-peredast-10-mln-medichnih-masok-dlya-ssha-ta-shche-milyoni-dlya-yevropi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя