Porsche Cayenne та 13 банківських рахунків: Венедіктова показала декларацію

Генпрокурорка Ірина Венедіктова задекларувала Porsche Cayenne, земельні ділянки, 13 банківських рахунків і будинок площею майже 400 кв.м.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це свідчать дані з електронної декларації за 2019 рік, розміщеній на сайті НАЗК.

Porsche Cayenne та 13 банківських рахунків: Венедіктова показала декларацію

Згідно з інформацією в декларації, у січні 2014 року Венедіктова купила автомобіль Porsche Cayenne. Зараз вартість такої машини становить приблизно 2,5 мільйона гривень. Крім того, вона вказала 312 737 гривень зарплати, яку отримала за основним місцем роботи, а також 186 156 гривень зарплати за роботу на посаді народної депутатки.

До того ж вона внесла у звітність майже 80 000 гривень та понад 5000 євро на банківських рахунках, а ще 50 000 гривень і 20 000 доларів США – готівкою. Зазначимо, що згідно з декларацією, родина Венедіктової відкрила 13 рахунків в українських банках: ПриватБанку, Укрсиббанку та Райффайзен Банку "Аваль".

Також Венедіктова залишається професоркою кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна та радницею у ТОВ "Перегрин Кепітал Груп".

Як повідомляв OBOZREVATEL, 17 березня президент України Володимир Зеленський терміново прибув до Верховної Ради. Виступаючи з трибуни парламенту, він дав згоду на призначення Ірини Венедіктової генеральною прокуроркою.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Декларації про доходи чиновників" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/porsche-cayenne-i-13-bankivskih-rahunkiv-venediktova-pokazala-deklaratsiyu.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя